ULUSLARARASI İŞBİRLİĞİ BAŞVURULARI 1-25 EKİM

Uluslararası İşbirliği artık YRE ağındaki tüm ülkelere açık! Başka bir ülke ile iş birliği yaparak Uluslararası işbirliği YRE yarışma programı hakkında detaylı bilgi için International Collaboration — Young Reporters for the Environment (yre.global) ziyaret edebilirsiniz.

YRE programının yapısını daha iyi tanımak için https://www.yre.global/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Çevrenin Genç Sözcüleri Uluslararası Yarışmasına katılmanın üç yolu vardır:

• Genel YRE Uluslararası Yarışması

• Atıkların Azaltılması Kampanya Yarışması

• Uluslararası İşbirliği

Uluslararası İşbirliği özel bir kategoridir. Öğretmenleri ve öğrencileri diğer ülkelerdeki öğretmen ve öğrencilerle şbirliği yapmaya ve bilgi alışverişinde bulunmaya teşvik etmeyi amaçlar.

İşbirliğiniz yoluyla bakış açıları/bilgi alışverişi ve etkili iletişimden ortak bir başarı elde etmenin sizin için değerli bir öğrenme süreci olacağına inanıyoruz.

Daha fazla ayrıntıyı ekte ve linklerde bulabilirsiniz.

Okul nasıl bir eşleşme bulur?

Çok basit, uluslararası işbirliği yoluyla öğrencilerinizle birlikte katılmak isteyen bir okul veya öğretmen iseniz, kayıt için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz

YRE Collaboration 2022-23 (google.com)

Bu form sadece 1 - 25 Ekim 2022 tarihleri ​​arasında doldurulabilecek şekilde etkinleştirilmiştir.

 

Öğrenciyseniz, lütfen öğretmeninizden ve/veya Ulusal koordinasyondan (cevreningencsozculeri@turcev.org.tr) kayıt olmasını isteyin.

Kaydınızın onaylanması ülkenizin ulusal koordinasyonu tarafından yapılacak ve FEE Uluslararası takımı okulları eşleştirecek ve Kasım ayının başında sizi bilgilendirecek!

Duyuru metninin orjinali için tıklayınız.